Nabídka lezeckých chytů a struktur

V našem portfoliu naleznete chyty a struktury vlastní značky AIX a exklusivně distribuujeme mnoho dalších značek na území ČR a SK. Mezi nimi jsou chyty od světoznámých výrobců jako jsou Cheeta, Flathold, Xcult, ArtLineBleaustone, Lapis, eXpressionHoldzMorphoKingdom Climbing, HRT, Fiction, Wataaah, Kilter, Anatomic, Om holds, Working Class a Core Climbing. Veškerou naši nabídku naleznete v e-shopu www.holdsmarket.com. Dále úzce spolupracujeme s dalšími značkami včetně mimoevropských států, chyty od nich můžeme dodat za výhodných podmínek ( Bluepill, Kitka, Axis, Flame, Captain Crux, 300, Soill, Agrip, Revolution, Pusher…).

Servis lezeckých chytů – stavba lezeckých cest

Nabízíme servis lezeckých chytů včetně umytí speciálním čistícím prostředkem na chyty (Benky grip wash koncentrát). Provádíme také servis lezeckých cest včetně možnosti stavby nových lezeckých cest. Spolupracujeme s nejlepšími stavěči v ČR.

bit_makita
setting_jungle
setting_bb

Vybavení lezeckých stěn a center

 

, karabiny pro postupové a slaňovací jištění a další lezecký sortiment vhodný pro doplňkový prodej: lezecké kartáčky, magnézium, tejpovací pásky, lezecké průvodce GEBRO Verlag, deodorační antimikrobakteriální sprej do lezeček vhodný do půjčoven lezeckých stěn.
Specializujme se také na potřeby pro lezecký trénink: balkny, campus board, peg board, system board, naklápěcí stěny, MoonBoard.

Dodáváme lezecký “hardware “pro lezecké stěny jako jsou ocelové nerezové řetězy, narážecí matice a další lezecký sortiment vhodný pro doplňkový prodej: lezecké kartáčky, magnézium, tejpovací pásky, lezecké průvodce GEBRO Verlag, antibakteriální sprej do lezeček vhodný do půjčoven lezeckých stěn a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na  www.holdsmarket.com. Specializujme se také na potřeby pro lezecký trénink: balkny, campus boardové lišty, dřevěné chyty, system boardy, naklápěcí stěny, MoonBoard a Kilter board.

Bezpečné dopadiště na bouldrové i lezecké stěny

Bezpečnostní dopadiště by mělo být nedílnou součástí každé bouldrové stěny a mělo by být v souladu s normou DIN EN 12572-2: 2017. Tato bezpečnostní dopadiště, která tlumí nárazy při seskocích ze stěny, nabízíme v tloušťkách 20-30 cm v různých skladbách a provedeních.

  • Koberec s měkkým podkladem po celé ploše vhodný pro luxování.
  • Omyvatelné PVC s měkkým podkladem po celé ploše .
  • Kombinace koberec pod nástupem cest a PVC na ploše – vhodné pro rozsáhlé plochy velkých bouldrových center.
  • Nabízíme také otestování dopadové plochy.
2021-12-29
IMG-20200504-WA0000
trutnov_2020

Projektování umělých lezeckých stěn a poradenství

Můžeme vám zpracovat návrh a vizualizaci umělé lezecké stěny pro daný prostor nebo se prostě jen pobavit o vašich plánech a případně vybrat vhodné chyty.

Jste připraveni dozvědět se více? Napište nám!